ons Team

Annet Frieser-Scholten
Directeur
Thomas Schulte
Middenmanager
Roy Jansen
Middenmanager
Ellen Busschers
Intern begeleider peuters en groep 1-2
Tessa Egbertsen
Intern begeleider groep 3-5
Karin ter Haar-Aalbers
Intern begeleider groep 6-8
Chantal Klieverik
Schoolopleider en locatieleider dependance
Rolf Laarhuis
Vakdocent gym
Tom Slotman
Combinatiefunctionaris gym (kleuters)
Sandy van Spronsen
Deltagroep 5-6
Specialist Gifted Education
Sophie Spieker
Deltagroep 7-8
Frank Hazewinkel
ICT coördinator
Specialist Digitale Didactiek
Trijnie ter Hofte-Meijer
Pedagogische onderwijsassistente en kindercoach
Hetty de Wals
Schakelklas
Leonie Jansen
groepsleerkracht 1-2A
Coördinator VVTO
Marloes Schepers
groepsleerkracht 1-2A
Inge Heinhuis
groepsleerkracht 1-2B
Taalcoördinator en coördinator VVTO
Natascha Groniger
groepsleerkracht 1-2C
Sandra van der Moolen
groepsleerkracht 1-2C
Sandra Marsman
groepsleerkracht 1-2D
Lotte Geesing
groepsleerkracht 1-2E
Marian van Hoek
groepsleerkracht 3A
Plusleerkracht en Kindercoach
Mandy van Stokkum
groepsleerkracht 3A
Anne Vissia
groepsleerkracht 3B
Taalcoördinator
Marieke Peters
groepsleerkracht 3B
identiteit
Esther Hardick
groepsleerkracht 3C
Paula Hengeveld
groepsleerkracht 3C
gedragsspecialist
Jorieke van Ommen
groepsleerkracht 3D
Rekencoördinator
Sascha Voogsgerd
groepsleerkracht 3D
Rekencoördinator
Linda Koppen
groepsleerkracht groep 4A
Isabelle Majoie
groepsleerkracht 4B
Coördinator VVTO
Monique Reijerink
groepsleerkracht 4B
Onderwijskundig Expert Wetenschap en Technologie
Danielle Windmulder
groepsleerkracht 4C
Erwin Beene
groepsleerkracht 5A
Voorloper Devices
Sanne Paauwe
groepsleerkracht 5B
ICT
Elvira Berloth
LIO (leerkracht in opleiding) groep 5B
Claudia Hilbrink
groepsleerkracht 6A
Sonja Kemperink
groepsleerkracht 6B-8B
Taalcoördinator
Petra Boomkamp
groepsleerkracht 6B
Identiteit Coördinator
Wendy Weghorst
groepsleerkracht 6C
Identiteit coördinator
Liam Kok
(LIO) leerkracht in opleiding groep 6C
Daniëlle Meijerink
groepsleerkracht 7A
Gedragsspecialist
Sabine Bierman
groepsleerkracht 7B
Coördinator VVTO en Kindercoach
Ellen Linderhof
groepsleerkracht 7B
Deonise Ekkelboom
Groepsleerkracht 7C
Antoinette Jonge Poerink
groepsleerkracht 8A
Vertrouwenspersoon Rekencoördinator
Ilonka de Leer
groepsleerkracht 3A en 8A
Leonie Mentink
groepsleerkracht 8B
Specialist Digitale Didactiek
Monique van den Boogaard
Administratieve kracht
Maarten Lomans
Receptionist Telefonist
Karin Huizing
Huismeester dependance