ons Team

Annet Frieser-Scholten
Directeur
Thomas Schulte
Middenmanager
Ellen Busschers
Intern begeleider peutergroepen en groep 1-2
Tessa Egbertsen
Intern begeleider
groep 3 tm 5
Karin ter Haar-Aalbers
Intern begeleider groep 7-8
Chantal Klieverik
Schoolopleider en locatieleider dependance
Trijnie ter Hofte-Meijer
Pedagogisch Onderwijsassistent
Mouth Brilhuis
Schakelklas
Sandy van Spronsen
Deltagroep
Specialist Gifted Education
Sandra Marsman
groepsleerkracht groep 1-2A
Voorloper Devices
Leonie Janssen
groepsleerkracht groep 1-2B
coördinator VVTO
Marloes Schepers
groepsleerkracht groep 1-2B
Inge Heinhuis
groepsleerkracht groep 1C
Taalcoördinator en coördinator VVTO
Paula Hengeveld
groepsleerkracht groep 1D
Thecla Ferket
groepsleerkracht groep 1D en groep 5A
Natascha Groniger
groepsleerkracht groep 1E
Renate Pouwel
groepsleerkracht groep 1E
Rekencoördinator
Marjolein Noordink
groepsleerkracht groep 2F
Sandra van der Moolen
groepsleerkracht groep 2F
Marian van Hoek
groepsleerkracht 3A
Plusleerkracht Kindercoach
Mandy van Stokkum
groepsleerkracht 3A
Jorieke van Ommen
groepsleerkracht 3B
Rekencoördinator
Marieke Peters
groepsleerkracht 3B
Identiteits Coördinator Interne coach
Isabelle Majoie
groepsleerkracht groep 4A
Coördinator VVTO
Monique Reijerink
groepsleerkracht 4A
Onderwijskundig Expert Wetenschap en Technologie
Danielle Windmulder
groepsleerkracht 4B
Erwin Beene
groepsleerkracht groep 4C
Voorloper Devices
Frank Hazewinkel
groepsleerkrachtgroep 4C en 6A
ICT coördinator en Specialist Digitale Didactiek
Anne Vissia
groepsleerkracht 5A
Taalcoördinator
Claudia Gelevert
(LIO) leerkracht in opleiding groep 5A
Sanne Paauwe
groepsleerkracht groep 5B
Linda Koppen
groepsleerkracht 5C
Claudia Hilbrink
groepsleerkracht 6A
Wendy Weghorst
groepsleerkracht groep 6B
Identiteit coördinator
Luuk Botterhuis
(LIO) leerkracht in opleiding groep 6B
Petra Boomkamp
groepsleerkracht groep 6C en 8C
Identiteit Coördinator
Sonja Kemperink
groepsleerkracht groep 7A
Taalcoördinator
Sascha Voogsgerd
groepsleerkracht groep 7A
Rekencoördinator
Daniëlle Meijerink
groepsleerkracht 7B
Gedragsspecialist
Antoinette Jonge Poerink
groepsleerkracht 7C
Vertrouwenspersoon Rekencoördinator
Sabine Bierman
groepsleerkracht groep 8A
Coördinator VVTO Kindercoach
Ellen Linderhof
groepsleerkracht groep 8A
Leonie Mentink
groepsleerkracht 8B
Specialist Digitale Didactiek
Margreet Noom
groepsleerkracht groep 8B
Schoolopleider Gedragsspecialist
Stephanie Siahaija
groepsleerkracht groep 8C en Delta groep
Rolf Laarhuis
Vakdocent gym
Tom Slotman
Combinatiefunctionaris gym (kleuters)
Maarten Lomans
Receptionist Telefonist
Monique van den Boogaard
Administratieve kracht
Karin Huizing
Huismeester dependance